Duyurular

...

Elsevier ClinicalKey Online Webinarı

Değerli Araştırmacılarımız,

Elsevier firması tarafından üretilen ve üniversitemizin de abone olduğu ClinicalKey veritabanının içerik kapsamı, erişim/uzaktan erişim fonksiyonları ve platform kullanımına yönelik özellikleri ile ilgili firma tarafından tüm üniversitelere açık online webinar düzenlenecektir. Aşağıda bilgilerini bulabileceğiniz webinara tüm araştırmacılarımız davetlidir:

“Elsevier ClinicalKey Online Webinarı”

Elsevier tarafından sunulan klinik arama motoru ClinicalKey ile ilgili düzenleyeceğimiz online toplantımıza davetlisiniz. Toplantıda; ClinicalKey içerik kapsamı, erişim/uzaktan erişim fonksiyonları ve platform kullanımına yönelik özellikleri anlatılacak ve değerli konuşmacılarımız ClinicalKey deneyimlerini aktaracaklardır.

Konuşmacılar:

Doç. Dr. Avni İlhan Bayhan –  İstanbul Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği

Doç. Dr. Nizameddin Koca – Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İç Hastalıkları Kliniği

Toplantı tarih ve kayıt : 

14 Temmuz 2021 Çarşamba 12.30  

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUlce-tpj0pGt3lMGfXKmuMBSRSIQruUoiy

Kayıt oluşturduktan sonra e-posta adresinize otomatik olarak gelen linke tıklayarak kayıt oluşturduğunuz oturuma girebilirsiniz

Not: Zoom oturumuna kayıt olurken soyadınızın yanına kurum adınızı yazmanızı rica ederiz. Toplantıya katılan tüm kullanıcılarımıza katılım sertifikası iletilecektir.