Duyurular

...

STATdx Radyoloji Karar Destek Sistemi Online Kullanıcı Eğitimi ve Tanıtımı Toplantısı

Değerli Araştırmacılarımız,
Elsevier firması tarafından üretilen ve üniversitemizin de abone olduğu “STATdx” Radyoloji Karar Destek Sistemi kullanımı ile ilgili firma eğitim uzmanı tarafından tüm üniversitelere açık online kullanıcı eğitimi toplantısı düzenlenecektir. Aşağıda bilgilerini bulabileceğiniz online kullanıcı eğitimi toplantısına tüm araştırmacılarımız davetlidir:
 
“STATdx Radyoloji Karar Destek Sistemi Online Kullanıcı Eğitimi ve Tanıtımı Toplantısı”

Elsevier Health Science tarafından sunulan STATdx Radyoloji Online Karar Destek Sistemi  ile Amirsys Siyah Seri Kitap içeriği ve daha fazlası online kullanımınıza sunulmaktadır. STATdx, içerdiği çok geniş örnekler sayesinde radyoloji uzmanlarının daha hızlı ve daha doğru ‘tanı’ koymasına destek sağlar. ABD’de bulunan hastanelerin %97’si Elsevier STATdx kullanarak radyoloji doktorlarının doğru, güvenilir tanıya hızlıca ulaşmalarına katkı sağlamakta ve  doktor, hasta memnuniyetini arttırmaktadırlar.
 
Tarih: 18  Kasım Çarşamba Saat: 12.30
  
 
Not:  Zoom oturumuna katılım için lütfen kurumsal e-posta adresinizle kayıt oluşturunuz. Kişisel e-posta adresiniz ile kayıt yapıyorsanız soyadınızın yanına kurum adınızı yazmanız rica olunur.