Tümer ALTAŞ A.Ş. Sınav Hazırlık ve Dil Eğitimi Veritabanı <Font color="red">(yeni arayüz)</font>

Tümer ALTAŞ A.Ş. Sınav Hazırlık ve Dil Eğitimi Veritabanı (yeni arayüz)                        
                    
                

 

Tümer ALTAŞ A.Ş. Sınav Hazırlık ve Dil Eğitimi veritabanı e-YDS/YDS, YÖKDİL, TIPDİL, PTE, IELTS, TOEFL iBT sınavlarına hazırlık amacıyla oluşturulmuş bir veritabanıdır. Mobil ve web platformlarında kullanılabilir. Tüm öğrenci ve akademik/idari personelimizin kullanımına açılmıştır.

 

Kayıt olmak için: 
    Üniversitemiz IP aralıklarında yer alan herhangi bir cihazdan: https://esinav.tumeraltas.com.tr adresine girerek “Kayıt” oluşturup veritabanına hemen erişim sağlayabilirsiniz.


 

 Not: Hesabınız etkinleştikten sonra istediğiniz yerden veritabanına erişebilirsiniz; kurum ağına bağlı olmanız veya herhangi bir kurum kodu kullanmanız gerekmez


Veritabanı İçeriği:
 

  (e) Yökdil Sağlık-Sosyal-Fen, eYDS, TıpDil sınavları için ayrı ayrı sorulardan oluşan testler ve her bir sorunun video çözümü.                       

 PTE: Sınavın 20 soru türüne ait tanıtım ve etkili stratejiler

  IELTS: 4 becerinin tamamını kapsayan detaylı tanıtım ve stratejiler.

  TOEFL iBT: 4 becerinin tamamını kapsayan detaylı tanıtım ve stratejiler.   

 Dinleyerek Kelime: 3600 Akademik sınav kelimesi ve her kelime için Hafıza Teknikleriyle oluşturulmuş ses          bağlantısı. Sadece dinleyerek kelime öğrenme.

  Cümlede Çevirileri: Kelimelerin cümlede geldikleri anlamı sağlamlaştırmak ve okuma anlama becerisini geliştirmek için hazırlanmış cümle çevirileri.

  Paragraf Çevirileri: Okuma anlama becerisini geliştirmek için hazırlanmış 7 adet strateji videosu ve 91 adet metin çevirisi.

  Görüntülü Gramer Konu Anlatımı: A’dan Z’ye tüm gramer konularının en ince detaylarıyla anlatıldığı 335 video anlatımlı içerik.