Tümer ALTAŞ A.Ş. Sınav Hazırlık ve Dil Eğitimi Veritabanı (yeni arayüz)

Tümer ALTAŞ A.Ş. Sınav Hazırlık ve Dil Eğitimi Veritabanı (yeni arayüz)                        
                    
                

 

Tümer ALTAŞ A.Ş. Sınav Hazırlık ve Dil Eğitimi veritabanı e-YDS/YDS, YÖKDİL, TIPDİL, PTE, IELTS, TOEFL iBT sınavlarına hazırlık amacıyla oluşturulmuş bir veritabanıdır. Mobil ve web platformlarında kullanılabilir. Tüm öğrenci ve akademik/idari personelimizin kullanımına açılmıştır.

 

Kayıt olmak için: 
    Üniversitemiz IP aralıklarında yer alan herhangi bir cihazdan: https://esinav.tumeraltas.com.tr adresine girerek “Kayıt” oluşturup veritabanına hemen erişim sağlayabilirsiniz.


 

 Not: Hesabınız etkinleştikten sonra istediğiniz yerden veritabanına erişebilirsiniz; kurum ağına bağlı olmanız veya herhangi bir kurum kodu kullanmanız gerekmez


Veritabanı İçeriği:
 

  (e) Yökdil Sağlık-Sosyal-Fen, eYDS, TıpDil sınavları için ayrı ayrı sorulardan oluşan testler ve her bir sorunun video çözümü.                       

 PTE: Sınavın 20 soru türüne ait tanıtım ve etkili stratejiler

  IELTS: 4 becerinin tamamını kapsayan detaylı tanıtım ve stratejiler.

  TOEFL iBT: 4 becerinin tamamını kapsayan detaylı tanıtım ve stratejiler.   

 Dinleyerek Kelime: 3600 Akademik sınav kelimesi ve her kelime için Hafıza Teknikleriyle oluşturulmuş ses          bağlantısı. Sadece dinleyerek kelime öğrenme.

  Cümlede Çevirileri: Kelimelerin cümlede geldikleri anlamı sağlamlaştırmak ve okuma anlama becerisini geliştirmek için hazırlanmış cümle çevirileri.

  Paragraf Çevirileri: Okuma anlama becerisini geliştirmek için hazırlanmış 7 adet strateji videosu ve 91 adet metin çevirisi.

  Görüntülü Gramer Konu Anlatımı: A’dan Z’ye tüm gramer konularının en ince detaylarıyla anlatıldığı 335 video anlatımlı içerik.